HAC TURLARI 

2024 yılı ilk defa hac turları ile ilgili bilgi almak isteyenler Diyanet İşleri Başkanlığının ilanı ile ilgili tarihler arasında ön kayıt linkinden e-Devlet kimlik doğrulama sistemi veya doğrudan e-Devlet sistemi üzerinden kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Daha önceden Kaydı olup önceki kuradan çıkmamış olanların kura kayıtları yine Diyanet İşleri Başkanlığının ilan tarihleri arasında Diyanet tarafından yapılır. Kura sonuçları yine Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından ilan edilir ve duyurulur. Kura sonuçlarını web sitesinden bakabilirsiniz. Kura çekimi sonrası hacca gitmeye hak kazanan misafirler Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından açıklanan tarhleri arası“Kesin Kayıt Yaptırabilir”  www.hac.gov.tr adresindeki “Kesin Kayıt Belgesi" linkinden e-Devlet kimlik doğrulama sistemi ile kendilerine ait e-Devlet şifreleriyle giriş yaptıktan sonra “Acenta Organizasyonunu" tercih ederek “2024 Yılı Hac Organizasyonuna Kesit Kayıt Yaptırabilir" belgesini alacaklardır.

Hac Turu Kurası

Hacca götürülmek istenen 0-6 yaş çocukların kayıtlarının ebeveynleri ile birlikte yapılacaktır. İlk defa kayıt yaptırmak isteyen 45 yaş altı bayanlardan mahremsiz olarak hacca gidemeyecek durumda olanlar, müracaatlarını hacca hiç gitmemiş mahremleriyle birlikte yapacaklardır. Hac Müracatında Eş, anne, baba, kayınvalide, kayınbaba, kardeş, çocuk gibi akrabaların birbirleriyle, b. Her hangi bir akrabalık bağı olmayan vatandaşlarımızın, istemeleri halinde, 10 kişiyi geçmemek şartıyla grup halinde, Tek bir hac turu kurası numarası ile kuraya katılabileceklerdir.


En Ucuz Hac Fiyatları

En ucuz Hac fiyatları, katılımcılarının güvenle manevi ziyaret yapmasına aracılık etmektedir. En ucuz hac turu, rehber eşliğinde güvenle organize edilmektedir. Bu konuda en güvenilir adres siflaturizm.com olarak çalışmaktadır. Ekonomik hac turları kendileri tarafından düzenlenmektedir. Tur takvimine göre tam zamanında hizmet alınabilmektedir.
 

En Ucuz Hac Fiyatları 2024

Sifla Turizm, 2024 hac fiyatları konusunda yeni güncellemelere gitmiştir. Değişen ekonomik döngüye ayak uydururken bir yandan da vatandaşların en ucuz hac fiyatları 2024 beklentilerini karşılayabilmek adına fiyatları belirlemektedir. Uluslararası hac organizasyonları ile tanınan Sifla Turizm, yıllardır müşterilerine kaliteli ve güvenli seyahat imkanı sunmaktadır.

 

Umre Turları · En Uygun Umre Turları · Ekonomik Hac Turları

Konaklama İmkanı ve Ulaşım Seçeneklerini Detaylı Öğrenin!
BİZE ULAŞIN!