Umre Turları

Bütün Müslümanların hayali Hac ve Umre ziyareti yapabilmektir. Kelime anlamı ziyaret olan Umre, Kâbe’nin ziyaret edilmesi demektir. Hac ibadeti belirli zamanda yapılabilirken, yılın her döneminde umre turları ziyareti yapılabilmektedir.


Umre Turu Avantajları

Umre ziyareti yapmak isteyenler turlara katılarak güvenle umre ziyaretini yapabilmektedir. Umre sözcüğünün genel tanımı ise sınırlı zamana bağlı olmadan ihramlı olarak Kâbe’nin tavaf edilebilmesidir.
 
Umre turları pek çok avantaj sunmaktadır. Katılımcılar bulunduğu yerden kolaylıkla erişim sağlayabilir rezervasyon yapabilirler. Dünyanın her yerinden insanlar umre ziyareti yapabilmektedir. Avantajları Arasında;
 


Umre Turu Fiyatları

Umre turları, katılımcıları için titizlikle organizasyon yapmaktadır. Konaklama, ibadet ve ziyaret saatleri, güvenli yeme içme olanaklarını tüm ayrıntılarıyla sunmaktadır. Ayrıca konaklama yerlerinde birden fazla seçenek sunulmaktadır.
 
3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız 5 deluks otel konsepti, tek kişilik ve daha fazla kişilik oda konforu bulunmaktadır. Odalarda eksiksiz konfor ve ibadet edebilme olanağı bulunmaktadır. Umre turları katılımcısı olabilmek için 7/24 internet erişimi kurularak siflaturizm.com adresinde rezervasyon yapılabilmektedir.

Zaman uygunluğu ve arzuya göre, Normal umres, Ramazan umresi, Şevval umresi, Butik umre ziyaretleri yapılabilmektedir. İl il umre programlarına katılımcı olunabilmektedir. Yine kültür turları, Hac ve Kudüs ziyaret turlarına da katılım sağlanabilmektedir.
 
 Yılın her döneminde yapılabilen umre turları katılımcılarının mutluluğu firmaya güvenle yeni turlar düzenleyebilme gücü vermektedir. Hayalinde umre ziyareti olanlar vakit kaybetmeden en yakın tarihli umre turuna katılımcı olabilmektedir.  

 

Hac Turları · En Uygun Umre Turları · Ekonomik Hac Turları

Konaklama İmkanı ve Ulaşım Seçeneklerini Detaylı Öğrenin!
BİZE ULAŞIN!